Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77010
Stary 08.02.2017, 14:36
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
Czy trener ma komfort okaże się za kilka tygodni bo do zweryfikowania mamy:

- Czy Kiko to nie jest 2 Tadzio a wtedy nie ma żadnego komfortu
- Czy nowi zawodnicy to są bardziej odpady typu Sarki czy goscie zblizajacy sie do DG77 z najlepszych spotkan. Czy taki Lonch to gosc ktory potrafi rywalizowac w naszej E-klapie czy bedzie tylko statystowal. Nie przeczę ze transfery wyglądają "ciekawie" ale zdawajmy sobie tez sprawde ze to raczej chlopaki z nizszych klas rozgrywkowych i nie ma ich co witac jak zbawcow.

Jezeli okaze sie ze Kiko to Pan trener a transfery to Panowie pilkarze i awansujemy do 8 to zupelnie nie kupuje podejscia zeby te mecze wykorzystac na zgrywanie zespolu bo co to tak naprawde znaczy. Chlopaki wychodza i mowia ze dzisiaj nie gramy o zwyciestwo tylko sie zgrywamy. Mamy mecze tylko w E-klapie i kazdy mecz to ma byc zapierdalania nie 110% - nie maja sie na co oszczedzac. Jak potem sie okaze ze to da 8 miejsce w lidze to przyjme to z pokora ale nie ma miejsca na zadne zgrywanie, oszczedzanie, kalkulowanie, wchodzenie w sezon, zmeczenie dlugim sezonem etc
Kiko JUŻ MA komfort, niezależnie jakim jest trenerem. Jakich zawodników chciał takich ma. Jak wyleci po 3 meczach to już tylko jego wina, bo zarząd zrobił wszystko, żeby mu coaching ułatwić
Odpowiedz cytując