Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77007
Stary 08.02.2017, 12:15
Brak awansu do pierwszej 8, to straty wizerunkowe i finansowe. Dla mnie awans to priorytet a później już miejsce w lidze jest nieistotne. Przynajmniej nie w tym sezonie. Niech zgrywają zespół i ustawiają drużynę pod kolejny.
Odpowiedz cytując