|
Priorytetem jest awans do grupy mistrzowskiej. Potem przy podziale punktów wszystko może się zdarzyć. Natomiast gra w grupie spadkowej będzie wiązać się z mnóstwem nerwów, których każdy z nas chciałby uniknąć.
O pucharach póki co nie ma sensu mówić. Awansujmy najpierw do 8ki a potem zobaczymy co dalej.
|