Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77006
Stary 08.02.2017, 11:10
Priorytetem jest awans do grupy mistrzowskiej. Potem przy podziale punktów wszystko może się zdarzyć. Natomiast gra w grupie spadkowej będzie wiązać się z mnóstwem nerwów, których każdy z nas chciałby uniknąć.
O pucharach póki co nie ma sensu mówić. Awansujmy najpierw do 8ki a potem zobaczymy co dalej.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując