|
Jakie 3-4 miejsce? Ochłońcie. To nie jest kwestia braku wiary tylko apel, aby nie pompować tak balonika. Bo finalnie zespół zajmie np. 7-8 miejsce, co moim zdaniem będzie bardzo dobrym wynikiem, a tu będzie płacz. Zaszły ogromne zmiany w drużynie, klub sie reformuje, wszystko musi chwile potrwać. Niech spokojnie pracują.
W ogóle wyciąganie wniosków tylko na podstawie miejsca w lidze będzie błędem. Bo co jesli np. zajmiemy 9-10 miejsce, po bardzo dobrych meczach, z których jakies zremisowaliśmy/przegraliśmy bo brakło skuteczności? Jaki sens miałoby wtedy zwalnianie trenera. Sensowniej będzie poszukać napastnika. Wiec wszystko trzeba będzie rzetelnie i rozsądnie po sezonie ocenić.
|