Wyświetl pojedynczy post
Herbi1303
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77003
Stary 08.02.2017, 10:02
te zimowe zakupy muszą być powiązane z tym, że latem kończą się kontrakty kilku podstawowym piłkarzom i już teraz zaczynamy sprowadzać nowych zawodników, żeby mieli czas na wkomponowanie się w drużynę. Jestem pod wrażeniem tego okienka i trzymam kciuki aby każdy z tych nowych piłkarzy odpalił i dzięki temu powalczymyi o miejsca 3-4 na koniec sezonu. Martwi ilość sprzedanych karnetów, wczoraj byłem w strefie kibica to razem ze mną były 4 osoby... :/
Odpowiedz cytując