mitmichael napisał(a):

|
Dla Bogusia to bedzie ostatnia szansa wyjazdu za granice. O Brozka jestem spokojny, ze zostanie bo juz za stary na wojaze
|
Ja nie wiem czy Boguś nie jest za stary, ale jeśli dostanie dobrą ofertę to będę mu życzył sukcesów (bez cienia ironii).