krzaq12 napisał(a):

Ludzie do kas, sama Wisła bez kibiców nie wskoczy na wyższy poziom, należy podziękować zarządowi za ciężką pracę i aktywność na rynku transferowym. Ja dziś kupiłem 3 bilety na C.
Dawać, dawać......
|
Pół Krakowa w Zakopcu na feriach siedzi to co się dziwisz. A dzieciaki na zimowiskach itp itd
A takich, co i tak bilet kupi, nawet jak ich nie będzie jest garstka...