Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12867
Stary 07.02.2017, 21:12
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Ludzie do kas, sama Wisła bez kibiców nie wskoczy na wyższy poziom, należy podziękować zarządowi za ciężką pracę i aktywność na rynku transferowym. Ja dziś kupiłem 3 bilety na C.

Dawać, dawać......
Pół Krakowa w Zakopcu na feriach siedzi to co się dziwisz. A dzieciaki na zimowiskach itp itd

A takich, co i tak bilet kupi, nawet jak ich nie będzie jest garstka...
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując