Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76986
Stary 07.02.2017, 21:10
Od bardzo wielu lat lat mamy jeden z najgorszych/najgorszy stosunek budżetu płacowego do zdobytych punktów.
Podejrzewam, że Spicić i Bartkowski zarabiają razem mniej niż Mójta. Nie zatrudniamy gwiazd, ale gwiazd też w składzie nie mamy i koniec końców jak Brożek, Boguski, Małecki lub Mączyński nie przycisną jest słabo. Gdzie dwóch pierwszych jest coraz bliżej końca kariery, ale i tak nie ma ich kto zluzować.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując