Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23505
Stary 07.02.2017, 21:09
FraMat napisał(a):
Cytat:
Czytamy "Widemą" ponieważ e jest ze znaczkiem: é
Ja się na takim francuskim za bardzo nie znam, ale czy to nie jest znak akcentu przy okazji?
Tzn. powinniśmy czytać "wiDEmą" ?
Odpowiedz cytując