Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76981
Stary 07.02.2017, 20:37
AOT napisał(a):Wyświetl post
Ostro!
Ten Valencia to ponoć jakiś kozak, nie? Ostatnio było że kluby dogadane, tylko on jeszcze gra na jakichś mistrzostwach.


Jeśli jeszcze nie kupiliście karnetu, to zachęcam. Z samej ciekawości bym chodził na mecze nawet, zobaczyć jak grają ci nowi
Tak, gra. I problem jest taki, że podobno gra za dobrze i się inne (większe) kluby zaczęły nim interesować bardziej i gość sam nie wie.

Ja słyszałem o nim, że ma dobre odejście, głównie lewą nogę, często schodzi ze skrzydła, ale też słaby drybling i głupie straty. Chociaż wiadomo, w naszym obecnym stanie i tak byłby wzmocnieniem, może nieoszlifowany diament jak Marcelo
Odpowiedz cytując