AOT napisał(a):

Ostro!
Ten Valencia to ponoć jakiś kozak, nie? Ostatnio było że kluby dogadane, tylko on jeszcze gra na jakichś mistrzostwach.
Jeśli jeszcze nie kupiliście karnetu, to zachęcam. Z samej ciekawości bym chodził na mecze nawet, zobaczyć jak grają ci nowi
|
Tak, gra. I problem jest taki, że podobno gra za dobrze i się inne (większe) kluby zaczęły nim interesować bardziej i gość sam nie wie.
Ja słyszałem o nim, że ma dobre odejście, głównie lewą nogę, często schodzi ze skrzydła, ale też słaby drybling i głupie straty. Chociaż wiadomo, w naszym obecnym stanie i tak byłby wzmocnieniem, może nieoszlifowany diament jak Marcelo
