Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76970
Stary 07.02.2017, 18:34
Arked napisał(a):Wyświetl post
Nie przyszli grać za ładne oczy. Wisła nie jest totalnym bankrutem z dziesiątkami milionów długów. Nie pozyskaliśmy też żadnych wielkich gwiazd. Jedyny zawodnik z nazwiskiem jaki doszedł to pozostający kilka miesięcy na bezrobociu Stilić. Cała reszta pewnie zarabia bardzo przeciętne pieniądze, na które każdy Ekstraklasowy klub stać jeśli rozsądnie zarządza swoimi finansami.
No nie wiem czy Ivan jest nołnejmem.
Odpowiedz cytując