|
Senior Member
Offline
|
|
mitmichael napisał(a): 
|
Wczoraj na fejsie podawali, ze ktos pisał do Valenci czy trafi do Wisły a ten miał powiedziec, ze jeszcze nie wie (dali skan z rozmowy, nie chce mi sie go szukac) ze snapa chyba ale pewien nie jestem
|
Gdzie to widziałeś?
|
|