|
Co nie zmienia faktu, że sporo inwestujemy w drużynę, wzmacniamy skład lub jak kto woli jego głębie.
Na większość pozycji mamy 2 zawodników, na niektóre rywalizacja jest bardzo mocna, jak środek pomocy, teraz również na skrzydłach jest pole wyboru bo jest Małecki, Boguski, młody Słomka i Videmont. Ciekawie się to wszystko zapowiada.
Piłkarze też pensje zaczęli dostawać na czas. Warto odwdzięczyć się za dobrą pracę zarządowi i zakupić bilet/karnet na nowy sezon.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 07.02.2017 o godz. 17:04.
|