Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23501
Stary 07.02.2017, 15:50
Maciek17 napisał(a):Wyświetl post
Czyli lewa obrona rozwalona. Wiedziałem, że zaczniemy płakać za Mójtą, nie sądziłem tylko, że tak szybko...
jestes pierwszym który płacze. nie wazne czy w zartach czy nie. Kto to Mójta? on był naszym pilkarzem? Dziękujmy komu się da, że juz nie jest.

a co do pracy analityka, to pracuje zapewne tak jak analitycy w swoich klubach
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując