Maciek17 napisał(a):

Czyli lewa obrona rozwalona. Wiedziałem, że zaczniemy płakać za Mójtą, nie sądziłem tylko, że tak szybko...
|
jestes pierwszym który płacze. nie wazne czy w zartach czy nie. Kto to Mójta? on był naszym pilkarzem? Dziękujmy komu się da, że juz nie jest.
a co do pracy analityka, to pracuje zapewne tak jak analitycy w swoich klubach
