Wyświetl pojedynczy post
wazka
Member
 
Od: 12.2016
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76947
Stary 07.02.2017, 15:05
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem. Gość się przewraca od podmuchów powietrza.

A oglądałeś ostatnie Chelsea-Arsenal? Co takiego zrobił Hazard, że 6ściu nie wiedziało czy z szatni wyszli? Biegł, praktycznie bez zmiany kierunku, a typy oszołomieni.

Poczekajmy co pokaże Żyro po powrocie. Wszołek w 18 meczach 3 gole, 2 asysty. Myślę, że w naszej lidze conamniej podwoił by ten dorobek w 18 meczach
widziałem Hazarda, klasa światowa, fenomen,
Skoro Żyro lepiej grał i miał lepsze liczy w Championship niż w ekstraklasie to wiesz ...
Paweł Wszołek w Polonii Warszawa w 60 meczach 9 goli ...

ja jak oglądam Neymara to widzę gościa, który ma niesamowitą technikę i który robi z obrońców totalny wiatrak, często używając do tego sztuczek : https://www.youtube.com/watch?v=qeJjs-j0sws
Odpowiedz cytując