ashkeczup napisał(a):

Oglądałem. Gość się przewraca od podmuchów powietrza.
A oglądałeś ostatnie Chelsea-Arsenal? Co takiego zrobił Hazard, że 6ściu nie wiedziało czy z szatni wyszli? Biegł, praktycznie bez zmiany kierunku, a typy oszołomieni.
Poczekajmy co pokaże Żyro po powrocie. Wszołek w 18 meczach 3 gole, 2 asysty. Myślę, że w naszej lidze conamniej podwoił by ten dorobek w 18 meczach
|
widziałem Hazarda, klasa światowa, fenomen,
Skoro Żyro lepiej grał i miał lepsze liczy w Championship niż w ekstraklasie to wiesz ...
Paweł Wszołek w Polonii Warszawa w 60 meczach 9 goli ...
ja jak oglądam Neymara to widzę gościa, który ma niesamowitą technikę i który robi z obrońców totalny wiatrak, często używając do tego sztuczek :
https://www.youtube.com/watch?v=qeJjs-j0sws