Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76946
Stary 07.02.2017, 14:29
wazka napisał(a):Wyświetl post
tylko ten balans ciałem Cywki wyglądał patologicznie a obrońca to już jest dno, chłop się po prostu położył, jakby w ogóle nie chciał zatrzymać tej akcji

Żyro ma razie ma kontuzje, ale skoro w Polsce się wybijał ale nie był jednym najlepszy a tam ładował tyle bramek na początku to wnioski są oczywiste ...

PS. oglądałeś kiedyś Neymara ?
Oglądałem. Gość się przewraca od podmuchów powietrza.

A oglądałeś ostatnie Chelsea-Arsenal? Co takiego zrobił Hazard, że 6ściu nie wiedziało czy z szatni wyszli? Biegł, praktycznie bez zmiany kierunku, a typy oszołomieni.

Poczekajmy co pokaże Żyro po powrocie. Wszołek w 18 meczach 3 gole, 2 asysty. Myślę, że w naszej lidze conamniej podwoił by ten dorobek w 18 meczach
Odpowiedz cytując