mitmichael napisał(a):

|
Jest jeszcze cos takiego jak ambicja. Jezeli jega ambicja w tym momencie jest siedziec na ławce w Legii bo dostaje wieksza kase no to nic na to nie poradzimy
|
plus ławka w LM, której u nas by nie miał. z Punktu biznesowego L była atrakcyjniejsza i nie ma o czym dyskutować. Czasem ambicje trzeba odłożyć i myśleć o przyszłości.