ArturBarlinek napisał(a):

|
Gdybyś dostal 40 tysięcy do jednej ręki, a 80 tysięcy do drugiej, to byś zobaczył. Oni muszą myśleć o rodzinie i pieniądzach, a nie graniu.
|
Jest jeszcze cos takiego jak ambicja. Jezeli jega ambicja w tym momencie jest siedziec na ławce w Legii bo dostaje wieksza kase no to nic na to nie poradzimy