Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76940
Stary 07.02.2017, 13:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Spicić prawdopodobnie in co oznacza, że nie uda się chyba ściągnąć Arsenicia.
Pytanie kto jest bliżej gry z Koroną - Spicić czy Bartkowski?
Spicić dłużej trenuje w drużynie i jednak LO to chyba jego prymarna pozycja, w przeciwieństwie do Bartkowskiego.
Odpowiedz cytując