wolfy napisał(a):

Spicić prawdopodobnie in co oznacza, że nie uda się chyba ściągnąć Arsenicia.
Pytanie kto jest bliżej gry z Koroną - Spicić czy Bartkowski?
|
Spicić dłużej trenuje w drużynie i jednak LO to chyba jego prymarna pozycja, w przeciwieństwie do Bartkowskiego.