Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76939
Stary 07.02.2017, 13:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Spicić prawdopodobnie in co oznacza, że nie uda się chyba ściągnąć Arsenicia.
Pytanie kto jest bliżej gry z Koroną - Spicić czy Bartkowski?
Stawiam paczkę fajek na Bartkowskiego, chociaż wolałbym Spicicia.
Odpowiedz cytując