ashkeczup napisał(a):

|
A Radek Sobolewski czy Głowa to technicznymi umiejętnościami zasłużyli na waszą sympatie?
|
Głowa nie ma aż tak złej techniki, jego przerzuty są bardzo dobre
A Radek Sobolewski technicznie też dawał radę, pamiętam jego bramkę, jedną z ostatnich ( albo ostatnią

) dla Wisły - m chyba z Pogonią, na pewno u siebie - po prostu majstersztyk
