FraMat napisał(a):

Co do Vidémonta to zastanawiam się w jakim języku będzie dogadywał się z trenerem.
No bo Goncalo Feio będzie tłumaczył na polski dla Polaków i trochę dla naszych "słowian" (Słoweńca, Chorwatów, Bośniaka, Czecha). Gonzales i Llonch rozumieją hiszpański. A co z biednym Hugo?
|
Po angielsku, spokojnie się dogaduje. Zamieniłem z nim kilka zdań.
Po polsku póki co ''denkuje''
