Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11719
Stary 06.02.2017, 20:27
c. napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie. Cierzniak to bardzo ambitny chlopak ktory po zakonczeniu kariery spojrzy w lustro i powie 'zachowale sie jak trzeba'. przesiedziales na lawcę. ale kasę wziąles.
na tym to w koncu polega. robisz to co kochasz czyli "grasz" w pilkę
Podobno u nas dostawał podwyżkę do 40k miesięcznie, a w stolycy dostał 2x tyle.
Odpowiedz cytując