c. napisał(a):

Dokladnie. Cierzniak to bardzo ambitny chlopak ktory po zakonczeniu kariery spojrzy w lustro i powie 'zachowale sie jak trzeba'. przesiedziales na lawcę. ale kasę wziąles.
na tym to w koncu polega. robisz to co kochasz czyli "grasz" w pilkę
|
Podobno u nas dostawał podwyżkę do 40k miesięcznie, a w stolycy dostał 2x tyle.