Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11717
Stary 06.02.2017, 17:36
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Kazdy tak powinien konczyc. Cierzniak tez bardzo chciał do Legii a siedzi na ławie i jedyne co robi to liczy pieniadze i przypomina sobie ile bramek mu Borussia walneła
Myślę, że nie jest specjalnie tym zmartwiony.
Odpowiedz cytując