Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12864
Stary 06.02.2017, 14:42
Ludzie do kas, sama Wisła bez kibiców nie wskoczy na wyższy poziom, należy podziękować zarządowi za ciężką pracę i aktywność na rynku transferowym. Ja dziś kupiłem 3 bilety na C.

Dawać, dawać......
Odpowiedz cytując