Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76866
Stary 05.02.2017, 20:19
najm napisał(a):Wyświetl post
Tylu trenerów w Wiśle nie doceniło talentu Cywki? To trochę jak z Jirsakiem, każdy mówił, że to dobry piłkarz i już zaraz odpali, tylko lata mijały, trenerzy się zmieniali, a on dalej nie mógł się ogarnąć.

Boję się, że Cywka pewnego muru nie przeskoczy. Jest to solidny rzemieślnik, ale fakt, że zdecydował się na powrót do Polski wskazuje, że jednak tak dobrze w Anglii - przynajmniej pod koniec - to już mu nie szło.
Ilu? 2x Broniszewski, wesoły, Wdowczyk i nasz duet. Tylko Wdowczyk zagościł na dłużej. Każdy wie jak było z resztą. W ciągu półtora roku Pan Tomasz na boisku zameldował się 36 razy
Odpowiedz cytując