Serio, to wcale nie jest zabawne.
Przykład z Rumunii co mozna wymyśleć jeśli odda się w czyjeś ręce władzę i nie ma nad tym kontroli.
Cytat:
Rozporządzenie wprowadzone w zeszłym tygodniu przez rządzącą koalicję socjaldemokratyczną znosiło kary za niektóre przestępstwa korupcyjne, między innymi za wręczenie funkcjonariuszom publicznym łapówki do wysokości 200 tysięcy lei, czyli około 48 tysięcy euro.
Taka zmiana prawa uchroniłaby przed postawieniem przed wymiarem sprawiedliwości między innymi Liviu Dragnea, szefa koalicyjnej postkomunistycznej Partii Socjaldemokratycznej. Dragnea jest oskarżony o zdefraudowanie 24 tysięcy euro.
|
Rząd Rumunii ugiął się pod naciskiem tłumów. Nie będzie legalizacji korupcji
http://www.money.pl/gospodarka/wiado...0,2257468.html
Także tego ...
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA