Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76858
Stary 05.02.2017, 17:01
jova napisał(a):Wyświetl post
Przywołałem Cywkę by pokazać, że to, że ktoś grał na poziomie drugiej ligi we Francji czy innej Anglii, nie daje gwarancji jakości.
Tyle, że Cywka był chyba wyszkolony w Polsce, a nie we Francji czy w Anglii. Moim zdaniem typowy II ligowiec z tych krajów przeszedł lepsze szkolenie piłkarskie niż typowy (nie każdy, bo są wyjątki, ale typowy - choćby taki Uryga, Mójta czy inny Bonin) Polak z Ekstraklasy (który będzie nadrabiał wybieganiem i ambicją)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując