Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
konik28
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
76849
05.02.2017, 11:57
Mam nadzieję że latem ten godny następca przyjdzie. Zresztą dochodzą słuchy z klubu ze Latem priorytet to napastnik i bramkarz
mam nadzieje ze będą klasowi
konik28
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konik28
Znajdź inne posty napisane przez konik28