|
Jestem pewny ze Brozek bedzie mial na koniec sezonu wiecej bramek niz Ondrasek czy Zachara. Po odejsciu Wolskiego, ktos musial wziac na siebie gre. Brozio calkiem niezle rozprowadzal pilki. Niestety nie omijaly go kontuzje. Wiosna juz nie musi sie cofac po pilki bo od rozgrywania bedzie mial Semira.
|