Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76845
Stary 05.02.2017, 09:42
Jestem pewny ze Brozek bedzie mial na koniec sezonu wiecej bramek niz Ondrasek czy Zachara. Po odejsciu Wolskiego, ktos musial wziac na siebie gre. Brozio calkiem niezle rozprowadzal pilki. Niestety nie omijaly go kontuzje. Wiosna juz nie musi sie cofac po pilki bo od rozgrywania bedzie mial Semira.
Odpowiedz cytując