Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1620
Stary 05.02.2017, 09:14
To jest chyba jakiś dział, gdzie każdy może wrzucić jakiś tekst, który nie podlega żadnej moderacji, tak mi się wydaje.

Aczkolwiek, z drugiej strony, też może być tak, że Stano to puścił, żeby nie było, że stoi tylko pojednej stronie.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując