Wojtas napisał(a):
|
Tak nie porównuj bo we Francjii nawet w 2 lidze oni maja zupelnie inne wyszkolenie juz od juniorów.
|
Zgodziłbyś się, że Championship to piłkarsko zbliżony poziom? Nie twierdzę, że Anglia szkoli piłkarzy równie dobrze, ale dzięki morzu pieniędzy i zagranicznym transferom ich druga liga to przynajmniej podobny poziom do drugiej francuskiej. Zgadzasz się? Ok, to teraz popatrz na CV Cywki. To oczywiście dość skrajny, negatywny przykład.