Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76839
Stary 04.02.2017, 23:33
Ocenianie Pawła tylko przez pryzmat jego obecnej formy (która, nie oszukujmy się, jest słaba) jest czystym świństwem. Jest to naprawdę zasłużony dla Wisły zawodnik i należy mu się odrobina szacunku. Krytyka jego ostatnich występów jest jak najbardziej uzasadniona, ale zachowajcie jakiś umiar.
Odpowiedz cytując