|
W 2 lidze holenderskiej masę zespołów półzawodowych. Nie mówiąc już, że 3 i 4 liga to czysto amatorskie ligi. Do niedawna miało miejsce takie ciekawe zdarzenie - nie dało się spaść z Eerste Divisie, no chyba, że zespół zbankrutował.
Dlatego nie sugerowałbym się statystykami z 2 ligi holenderskiej. Tak jak piszą poprzednicy - chociażby Voskamp czy van der Biezen mieli solidne liczby w Eerste Divisie. U nas... Każdy wie jak skończyli
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
|