Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19715
Stary 04.02.2017, 21:17
W 2 lidze holenderskiej masę zespołów półzawodowych. Nie mówiąc już, że 3 i 4 liga to czysto amatorskie ligi. Do niedawna miało miejsce takie ciekawe zdarzenie - nie dało się spaść z Eerste Divisie, no chyba, że zespół zbankrutował.

Dlatego nie sugerowałbym się statystykami z 2 ligi holenderskiej. Tak jak piszą poprzednicy - chociażby Voskamp czy van der Biezen mieli solidne liczby w Eerste Divisie. U nas... Każdy wie jak skończyli
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując