s1mone napisał(a):

Oni przecież tam grają cały rok.
Musze naprawdę tłumaczyć o co mi chodziło w tej wypowiedzi?
........
Dobrze.
Chodziło mi o to, że cała drużyna jest po okresie przygotowawczym i na pewno jest trochę zajechana, dlatego Llonch może na jej tle prezentować się dużo lepiej - tym bardziej, jeśli jest w klasycznym cyklu treningowo meczowym.
|
Tylko, że ta wypowiedź jest totalnie bez sensu. Wystarczyło mecz obejrzeć. Zespół dzisiaj grał na pełnej świeżości, bez żadnego "zajechania".