Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76835
Stary 04.02.2017, 21:05
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Oni przecież tam grają cały rok.

Musze naprawdę tłumaczyć o co mi chodziło w tej wypowiedzi?

........

Dobrze.
Chodziło mi o to, że cała drużyna jest po okresie przygotowawczym i na pewno jest trochę zajechana, dlatego Llonch może na jej tle prezentować się dużo lepiej - tym bardziej, jeśli jest w klasycznym cyklu treningowo meczowym.
Tylko, że ta wypowiedź jest totalnie bez sensu. Wystarczyło mecz obejrzeć. Zespół dzisiaj grał na pełnej świeżości, bez żadnego "zajechania".
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując