Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76834
Stary 04.02.2017, 21:02
Oni przecież tam grają cały rok.

Musze naprawdę tłumaczyć o co mi chodziło w tej wypowiedzi?

........

Dobrze.
Chodziło mi o to, że cała drużyna jest po okresie przygotowawczym i na pewno jest trochę zajechana, dlatego Llonch może na jej tle prezentować się dużo lepiej - tym bardziej, jeśli jest w klasycznym cyklu treningowo meczowym.

A za Lloncha trzymam kciuki, mam nadzieję, że będzie przekozakiem a nie tylko uzupełnieniem.

Pozdrawiam!
Ostatnio edytowane przez s1mone : 04.02.2017 o godz. 21:04.
Odpowiedz cytując