|
Oni przecież tam grają cały rok.
Musze naprawdę tłumaczyć o co mi chodziło w tej wypowiedzi?
........
Dobrze.
Chodziło mi o to, że cała drużyna jest po okresie przygotowawczym i na pewno jest trochę zajechana, dlatego Llonch może na jej tle prezentować się dużo lepiej - tym bardziej, jeśli jest w klasycznym cyklu treningowo meczowym.
A za Lloncha trzymam kciuki, mam nadzieję, że będzie przekozakiem a nie tylko uzupełnieniem.
Pozdrawiam!
Ostatnio edytowane przez s1mone : 04.02.2017 o godz. 21:04.
|