|
Po prostu niektórzy piszą tutaj tak, jakby chcieli przedłużyć z nim kontrakt na następne 15 lat. Brożek w kwietniu 34 lata. Większość napastników w tym wieku wiesza korki na kołek. Jeśli mam być szczery to wolałbym przedłużyć kontrakt z Zacharą. Wcale nie jest tak, jak było z Sobolem, że pozbywaliśmy się go na siłę czy Raulem w Realu Madryt. Brozio ratuję się na tę chwilę swoim nosem, bo jego atrybuty fizyczne spadły dość drastycznie.
|