Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76827
Stary 04.02.2017, 17:25
Akurat w tym temacie, to nie ma co dyskutować.

Nazwiska nie grają, ale komuś takiemu jak Paweł należy się szacunek, za to co zrobił dla naszego klubu.
Może tego nie pamiętasz, ze względu na wiek, ale faktycznie trzeba być trollem, żeby patrzeć na Brożka tylko przez pryzmat obecnej formy.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując