|
Akurat w tym temacie, to nie ma co dyskutować.
Nazwiska nie grają, ale komuś takiemu jak Paweł należy się szacunek, za to co zrobił dla naszego klubu.
Może tego nie pamiętasz, ze względu na wiek, ale faktycznie trzeba być trollem, żeby patrzeć na Brożka tylko przez pryzmat obecnej formy.
|