Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76820
Stary 04.02.2017, 15:33
Ja się z tym zupełnie nie zgadzam, uważam, że nasza ekstraklasa jest mocniejsza niż Ligue 2.

Mam swoje obiekcje odnośnie drugoligowych graczy, na zasadzie, że oczywiście ma to prawo wypalić, jeśli piłkarz po prostu trafił w złe środowisko lub nie dostał szansy; ale generalnie jest to ściąganie gościa z poziomu rezerwowego w takim Górniku Zabrze czy Ruchu Chorzów. Ściąganie wybijającego się piłkarza Ligue 2 rozumiem - rezerwowego niekoniecznie. Oczywiście można z każdej ligi wyciągnąć perełki, jak się ma rozeznanie - ale są to wyjątki.

Jak dla mnie jest to conajwyżej uzupełnienie składu - podobnie z resztą jak Llonch.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 04.02.2017 o godz. 15:36.
Odpowiedz cytując