emjot napisał(a):

nic
normalna wypowiedź pracownika najemnego (jakich wielu na tym forum)
tylko w kontekście do wielkich słów o Prawdziwym Wśslaku itp. itd.. zaczynają żyć swoim życiem
niekoniecznie takim, o którym myślą autorzy słów o Prawdziwym Wiślaku
ot taka ironia losu
|
a może On już wie, że Wisła nie zechce przedłużyć umowy i Mu się wypsnęło coś takiego?