Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76817
Stary 04.02.2017, 14:40
emjot napisał(a):Wyświetl post
nic
normalna wypowiedź pracownika najemnego (jakich wielu na tym forum)
tylko w kontekście do wielkich słów o Prawdziwym Wśslaku itp. itd.. zaczynają żyć swoim życiem
niekoniecznie takim, o którym myślą autorzy słów o Prawdziwym Wiślaku

ot taka ironia losu
a może On już wie, że Wisła nie zechce przedłużyć umowy i Mu się wypsnęło coś takiego?
Odpowiedz cytując