Niby dlaczego? Skoro obaj są średni?
Jeśli będzie za dużo stranierich będą problemy takie jak w Śląsku ostatnio. Nie warto "łódź" przechylać za bardzo w żadną ze stron (sami Polacy vs sami obcokrajowcy). Najlepsza jest droga środka jak mawiał Arystoteles.