KOMINEK napisał(a):

|
Niepokojące jest zdanie że został odwołany a nie że złożył rezygnację. Żeby znowu nie zaczęły się jakieś przepychanki wokół klubu.
|
a dla mnie to wlasnie wyglada na krok. Imho MS czyści to co moze się nie spodobać/ źle wygladac z punktu widzenia wejscia nowego sponsora na koszulki.
Teraz, skoro Robert jest z boku mozna spokojnie podpisywac umowe. A nuz widelec przedstawiciel sponsora podrzuci kogos do działu marketingu np ?
Czyste dywagacje, ale wszystko jest mozliwe.