Konrad. napisał(a):

Może mi ktoś powiedzieć co takiego złego jest w tej wypowiedzi Boguskiego?
Bo naprawdę niektórzy się do niego próbują przyj..ć na każdym kroku....
|
nic
normalna wypowiedź pracownika najemnego (jakich wielu na tym forum)
tylko w kontekście do wielkich słów o
Prawdziwym Wśslaku itp. itd.. zaczynają żyć swoim życiem
niekoniecznie takim, o którym myślą autorzy słów o
Prawdziwym Wiślaku
ot taka ironia losu