Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76803
Stary 04.02.2017, 08:53
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Może mi ktoś powiedzieć co takiego złego jest w tej wypowiedzi Boguskiego?

Bo naprawdę niektórzy się do niego próbują przyj..ć na każdym kroku....
nic
normalna wypowiedź pracownika najemnego (jakich wielu na tym forum)
tylko w kontekście do wielkich słów o Prawdziwym Wśslaku itp. itd.. zaczynają żyć swoim życiem
niekoniecznie takim, o którym myślą autorzy słów o Prawdziwym Wiślaku

ot taka ironia losu
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując