Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76801
Stary 04.02.2017, 07:14
emjot napisał(a):Wyświetl post
i na tym klimacie .... prosto do I ligi

nie ma się co oszukiwać, że Głowacki jest już na końcówce kariery. I jak pomyśli to skończy w czerwcu i nie da się już namówić na kolejny sezon. 38 lat i pociąg odjeżdża coraz szybciej

Brożek? To nie jest przypadek że strzelił tyle ile strzelił w zeszłej rundzie.
Zobaczymy jak będzie wyglądał wiosną. Przede wszystkim czy zrzucił widoczną nadwagę.
Jak nie ... w czerwcu trzeba się żegnać i tyle. Bo na wspomnieniach nikt nic nigdy nie zbudował.
Hehe?
To już zapomniałeś jak w tym sezonie bez Brożka nie potrafiliśmy sobie trafić nawet palcem do dupy? Jak nasza gra wyglądała bez jego osoby? On już nie jest snajperem i nie takie ma zadania na boisku.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując