emjot napisał(a):

i na tym klimacie .... prosto do I ligi
nie ma się co oszukiwać, że Głowacki jest już na końcówce kariery. I jak pomyśli to skończy w czerwcu i nie da się już namówić na kolejny sezon. 38 lat i pociąg odjeżdża coraz szybciej
Brożek? To nie jest przypadek że strzelił tyle ile strzelił w zeszłej rundzie.
Zobaczymy jak będzie wyglądał wiosną. Przede wszystkim czy zrzucił widoczną nadwagę.
Jak nie ... w czerwcu trzeba się żegnać i tyle. Bo na wspomnieniach nikt nic nigdy nie zbudował.
|
Hehe?
To już zapomniałeś jak w tym sezonie bez Brożka nie potrafiliśmy sobie trafić nawet palcem do dupy? Jak nasza gra wyglądała bez jego osoby? On już nie jest snajperem i nie takie ma zadania na boisku.