Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76800
Stary 04.02.2017, 00:42
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
jak sprowadalismy Mójte to tez jakos nikt nie narzekał,ze dobre dosrodkowanie ,itd .taaa....

tak to jest ,przychodzi ktos nowy i do do Twojego klubu to zawsze łudzisz sie ze on bedzie dobry,ze wypali,ze jego kariera własnie tutaj nabierze rozmachu.I chyba kazdy nawet teraz co do wsyztskich nowych tez tak mysli .
I tu się mylisz. Mójta był jednym z wyjątków. Przez wielu na tym forum był uważany za pechowca i specjalistę od spuszczania swojego zespołu z ekstraklasy. Ja też jestem spokojniejszy jak nie ma go u nas na liście płac.
Odpowiedz cytując