Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76797
Stary 03.02.2017, 22:27
morganfield napisał(a):Wyświetl post
Od ponad dekady z dumą reprezentuje barwy Wisły. Nie miałem okazji grać w zagranicznym klubie, dlatego jeśli miałbym zmienić barwy klubowe to z większym entuzjazmem zapatrywałbym się na wyjazd z kraju. Jednak nie zamykam się na żadną ewentualność. Również na przedłużenie kontraktu z Wisłą.

Kolega o tym mówi?
W klubie w ogóle chcą by ten miś został?
dokładnie o tym
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując