morganfield napisał(a): 
Od ponad dekady z dumą reprezentuje barwy Wisły. Nie miałem okazji grać w zagranicznym klubie, dlatego jeśli miałbym zmienić barwy klubowe to z większym entuzjazmem zapatrywałbym się na wyjazd z kraju. Jednak nie zamykam się na żadną ewentualność. Również na przedłużenie kontraktu z Wisłą.
Kolega o tym mówi?
W klubie w ogóle chcą by ten miś został?
|
dokładnie o tym
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|