|
Mówicie o jakimś trzonie drużyny? Jaki trzon w takim razie ma Legia. która w grupie LM zaprezentowała się bez wstydu? Ich pierwszy skład jeśli chodzi o długość pobytu w klubie prezentuje się następująco na chwilę obecną (a przecież LM była pół roku temu):
W latach
2,2,1,4, 2 i pół, pół roku, 1 i pół, 2,2,2. Tylko Bereszyński (którego już tam nie ma) był w klubie jakiś znaczący czas.
Obecnie w Wiśle potrzebny jest powiew świeżości, jakiś ruch w szatni. Czas takich legend jak nasz kapitan kiedyś się kończy. Nie wyobrażam sobie, żeby Głowa, Boguski czy Brożek zostali na kolejny sezon. Kontrakty na pewno mają niekiepskie, a wierzę, że można w ich miejsce (przy obecnej liście nazwisk) sprowadzić młodych perspektywicznych.
|