Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76795
Stary 03.02.2017, 21:30
Prezydentowa napisał(a):Wyświetl post
Tak zupełnie ciekawostkowo - polecam lekturę tego tematu z okolic 24.01.2011. Sprowadzaliśmy wtedy Jaliensa. Na forum była zbiorowa ekstaza A wiedomo, jak ię skończyło.
Nasze transfery wyglądają super i jestem bardzo pozytywnie nastawiona, ale jednak rozsądek każe mi zachować chłodną głowę. Jest fajnie, ale to nie znaczy, że nagle wracamy do gry o mistrza


jak sprowadalismy Mójte to tez jakos nikt nie narzekał,ze dobre dosrodkowanie ,itd .taaa....

tak to jest ,przychodzi ktos nowy i do do Twojego klubu to zawsze łudzisz sie ze on bedzie dobry,ze wypali,ze jego kariera własnie tutaj nabierze rozmachu.I chyba kazdy nawet teraz co do wsyztskich nowych tez tak mysli .
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując