jak sprowadalismy Mójte to tez jakos nikt nie narzekał,ze dobre dosrodkowanie ,itd .taaa....
tak to jest ,przychodzi ktos nowy i do do Twojego klubu to zawsze łudzisz sie ze on bedzie dobry,ze wypali,ze jego kariera własnie tutaj nabierze rozmachu.I chyba kazdy nawet teraz co do wsyztskich nowych tez tak mysli

.