Tak zupełnie ciekawostkowo - polecam lekturę tego tematu z okolic 24.01.2011. Sprowadzaliśmy wtedy Jaliensa. Na forum była zbiorowa ekstaza

A wiedomo, jak ię skończyło.
Nasze transfery wyglądają super i jestem bardzo pozytywnie nastawiona, ale jednak rozsądek każe mi zachować chłodną głowę. Jest fajnie, ale to nie znaczy, że nagle wracamy do gry o mistrza
