Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76793
Stary 03.02.2017, 20:51
Tak zupełnie ciekawostkowo - polecam lekturę tego tematu z okolic 24.01.2011. Sprowadzaliśmy wtedy Jaliensa. Na forum była zbiorowa ekstaza A wiedomo, jak ię skończyło.
Nasze transfery wyglądają super i jestem bardzo pozytywnie nastawiona, ale jednak rozsądek każe mi zachować chłodną głowę. Jest fajnie, ale to nie znaczy, że nagle wracamy do gry o mistrza
Odpowiedz cytując