|
Fajna dyskusja. Natomiast chcialem jeszcze dodac ze druzyne powinno sie budowac powoli nie na hurra, bez rewolucji i z głową. U nas trzon druzyny jest, sa mlodzi Polacy sa obcokrajowcy ok. Natomiast jestem sceptyczny do sprowadzania na raz 6 obcokrajowcow w tym samym czasie z roznych stron swiata. Aklimatyzacja to raz, dwa ze powinni byc lepsi, a nie byc uzupelnieniem skladu. Po trzecie trzeba pamietac o tozsamosci. Mozna i 20 murzynow sciagnac i twierdzic ze to ok. Sorry za rasizm
|